Novinky

Joola Pickleball Tour

Již tuto sobotu proběhne turnaj ze série Joola Pickleball Tour pořádaný pod záštitou Czech Pickleball Association. Turnaj bude mít tentokrát mezinárodní účast, zúčastní se hráči z ČR, Polska a Slovenska ! 

Sledovat ukázky a zajímavosti z turnaje bude možné na YouTubu Czech Pickleball Association. 

https://www.youtube.com/@CzechPickleballAssociation

 

Zdena Blašková dvojnásobná mistryně ČR !

O víkendu proběhlo mistrovství ČR dospělých ve stolním tenisu. Námi sponzorovaná hráčka Zdena Blašková vyhrála dvouhru i čtyřhru ! Zdena Blašková předvedla skvělý výkon, když v semifinále porazila dlouholetou jedničku a první nasazenou Hanu Matelovou (4:3) a ve finále si poradila se svou deblovou partnerkou Kateřinou Tomanovskou (4:3) a oplatila ji loňskou porážku. Zdence moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.

Pickleball v areálu u Medvěda v Dobré u Frýdku-Místku

Chcete si vyzkoušet nejrychleji se rozvíjející sport na světě Pickleball. Nyní můžete v areálu u Medvěde v Dobré u Frýdku-Místku. Tento moderní sport je něco mezi tenisem, stolním tenisem a badmintonem. Kdo si chce pořádně zaběhat doporučujeme dvouhru a kdo má rád zajímavé výměny blíž k síti může zvolit raději čtyřhru. Tady je malá ukázka: 

https://www.youtube.com/watch?v=26t3Jwu-6vg

Kurty můžete rezervovat zde : 

https://www.arealumedveda.cz

V areálu si můžete zapůjčit rakety (pádla) i míčky. 

 

Novinka na trhu, zboží JOOLA na Pickleball

Novinkou na našem trhu je zboží značky JOOLA na Pickleball. Sport vymyšlený v USA nyní zažívá boom po celém světě, ale hlavně v USA, Indii, a Evropě. V USA hraje Pickleball cca 200.000 registrovaných hráčů. Je to raketový sport který spojuje badminton, tenis a stolní tenis. Hraje se na hřišti o rozměrech badmintonového (13,4 x 5,1 m).

Již brzy bude přípraven jeden kurt v Sport Relaxu clubu Dobrá (U medvěda). 

Přijďte si vyzkoušet tento sport. Rakety a míčky budou k zapůjčení.

https://youtu.be/fJJxoKbU4ic

https://cnn.iprima.cz/pickleballova-manie-nakazlivy-sport-vznikly-z-nouze-drazdi-tenisty-a-hltaji-ho-celebrity-190586

 

Špičkové roboty Power Pong

Špičkové roboty Power Pong na českém a slovenském trhu. Od listopadu dovážíme na český a slovenský trh roboty Power Pong. Roboti z maďarské továrny, která vyrábí i roboty pro renomované značky stolního tenisu. Robot vyniká svou kvalitou a hlavně lehkou ovladatelností pomocí tabletu. Aplikaci si můžete stáhnout také do mobilu a můžeme ovládat pomocí mobilu. To nejlepší na trhu !!!

https://www.webersport.cz/vyhledavani/?string=power+pong

https://www.youtube.com/watch?v=DN-9dDcZHDc

 

Linda Záděrová mistryní Evropy juniorek

Námi sponzorovaná hráčka stolního tenisu Linda Záďěrová se stala mistryní Evropy ve čtyřhře juniorek na nedávném mistrovství Evropy. Linda Záděrová hraje již 5 et čtyřhru s Chorvatkou Hanou Arapovičovou. Ve finále porazily Angličanky Sophii Earleyovou a Annu Hurseyovou 3:0 a po loňském bronzu ve Varaždinu vystoupaly na nejvyšší stupínek.

 

 

TTC Frýdek-Místek výrazně posiluje

Přestupová bomba, novou posilou družstva 1.ligy žen se stává Renáta Štrbíková

Novou hráčskou i trenérskou posilou se stává hrající legenda českého ženského stolního tenisu Renáta Štrbíková. Renáta je dlouholetá reprezentantka ČR, několikanásobná mistryně ČR v singlu, deblu, mixu i družstvech. S Českou reprezentací získala medaili na mistrovství Evropy a také na Evropské olympiádě v Baku. Účastnila se Olympiády 2004 v Aténách. Minulý rok začal pro Renátu smolně, když si na tréninku přetrhla vazy v koleně a extraligová sezóna pro ní skončila. Po dlouhé náročné rekonvalescenci bude Renáta připravena na start sezóny, kde jsme si dali za cíl zapracovat mladé hráčky do týmu, ale samozřejmě bojovat o postup do Extraligy žen. Renáta nám bude dále pomáhat i s tréninkem dětí. Věříme, že její hráčské zkušeností budou velkým přínosem pro náš oddíl.

https://www.ttcfrydekmistek.cz/novinky/

 

Nové potahy Joola RHYZEN ZGR a CMD

Novinka od značky JOOLA, potahy z řady RHYZEN.

Potah Joola Rhyzen ZGR, přilnavý potah s tvrdou gumou pro tvrdý útok s velkou rotací. Rhyzen CMD Vám zaručí skvělou kontrolu a dynamiku úderů.

 

 

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem