Novinky

Novinka na trhu, zboží JOOLA na Pickleball

Novinkou na našem trhu je zboží značky JOOLA na Pickleball. Sport vymyšlený v USA nyní zažívá boom po celém světě, ale hlavně v USA, Indii, a Evropě. V USA hraje Pickleball cca 200.000 registrovaných hráčů. Je to raketový sport který spojuje badminton, tenis a stolní tenis. Hraje se na hřišti o rozměrech badmintonového (13,4 x 5,1 m).

Již brzy bude přípraven jeden kurt v Sport Relaxu clubu Dobrá (U medvěda). 

Přijďte si vyzkoušet tento sport. Rakety a míčky budou k zapůjčení.

https://youtu.be/fJJxoKbU4ic

https://cnn.iprima.cz/pickleballova-manie-nakazlivy-sport-vznikly-z-nouze-drazdi-tenisty-a-hltaji-ho-celebrity-190586

 

Špičkové roboty Power Pong

Špičkové roboty Power Pong na českém a slovenském trhu. Od listopadu dovážíme na český a slovenský trh roboty Power Pong. Roboti z maďarské továrny, která vyrábí i roboty pro renomované značky stolního tenisu. Robot vyniká svou kvalitou a hlavně lehkou ovladatelností pomocí tabletu. Aplikaci si můžete stáhnout také do mobilu a můžeme ovládat pomocí mobilu. To nejlepší na trhu !!!

https://www.webersport.cz/vyhledavani/?string=power+pong

https://www.youtube.com/watch?v=DN-9dDcZHDc

 

Linda Záděrová mistryní Evropy juniorek

Námi sponzorovaná hráčka stolního tenisu Linda Záďěrová se stala mistryní Evropy ve čtyřhře juniorek na nedávném mistrovství Evropy. Linda Záděrová hraje již 5 et čtyřhru s Chorvatkou Hanou Arapovičovou. Ve finále porazily Angličanky Sophii Earleyovou a Annu Hurseyovou 3:0 a po loňském bronzu ve Varaždinu vystoupaly na nejvyšší stupínek.

 

 

TTC Frýdek-Místek výrazně posiluje

Přestupová bomba, novou posilou družstva 1.ligy žen se stává Renáta Štrbíková

Novou hráčskou i trenérskou posilou se stává hrající legenda českého ženského stolního tenisu Renáta Štrbíková. Renáta je dlouholetá reprezentantka ČR, několikanásobná mistryně ČR v singlu, deblu, mixu i družstvech. S Českou reprezentací získala medaili na mistrovství Evropy a také na Evropské olympiádě v Baku. Účastnila se Olympiády 2004 v Aténách. Minulý rok začal pro Renátu smolně, když si na tréninku přetrhla vazy v koleně a extraligová sezóna pro ní skončila. Po dlouhé náročné rekonvalescenci bude Renáta připravena na start sezóny, kde jsme si dali za cíl zapracovat mladé hráčky do týmu, ale samozřejmě bojovat o postup do Extraligy žen. Renáta nám bude dále pomáhat i s tréninkem dětí. Věříme, že její hráčské zkušeností budou velkým přínosem pro náš oddíl.

https://www.ttcfrydekmistek.cz/novinky/

 

Nové potahy Joola RHYZEN ZGR a CMD

Novinka od značky JOOLA, potahy z řady RHYZEN.

Potah Joola Rhyzen ZGR, přilnavý potah s tvrdou gumou pro tvrdý útok s velkou rotací. Rhyzen CMD Vám zaručí skvělou kontrolu a dynamiku úderů.

 

 

Novinky Joola Dynaryz CMD a ZGR

Nové potahy Joola Dynaryz CMD a ZRG již v prodeji. Nejměkčí variantou z řady Dynaryzů je CMD, vyniká svou kontrolu a skvělými rotacemi. Dynaryz ZGR by měl byt více lepivý a vhodný pro tvrdý útok. 

World Cup 2020

Dnes skončil Světový pohár 2020 v čínském Weihai. Finále bylo ryze čínskou záležitostí kdy Fan Zendong porazil v dramatickém finále 4-3 (11-9 v sedmém setu) svého reprezentačního kolegu Ma Longa. 

 

Joola Dynaryz ACC a AGR

Nové potahy Joola Dynaryz ACC a AGR

Joola Dynaryz ACC - středně tvrdý potah s dobrou rychlostí při zachování vysoké kontroly (tvrdost 47,5)

Jola Dynaryz AGR - tvrdý potah s vysokou rychlostí, potah určen pro ty nejnáročnější hráče (tvrdost 50)

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem