Novinka Efekt lupa
  • 1 z 5
 

STIGA - Cybershape Carbon CWT

Neohodnoceno
 

STIGA 2023

Dostupnost Skladem
Varianta
5 990 Kč
   
Značka STIGA
Kategorie Dřeva
 

STIGA 2023

První karbonové prkno na světě s technologií Custom Weight Technology.
Balení obsahuje 3 závaží - 3, 6 a 9 gramů, které si hráč může vložit do spodní části držátka.

Dnešní stolní tenisté si raketu vybírají pečlivě a při hledání je třeba vzít v úvahu spoustu parametrů. Zahrnuje vše od výběru materiálu, dřeva a konstrukce až po vzhled a kombinaci s potahem. Rozhodujícím faktorem je rozložení hmotnosti a vyvážení. Pro mnoho hráčů je stále důležitější najít správnou hmotnost prkna, aby dosáhli optimálního výkonu. A více hráčů také chce mít možnost upravit a přizpůsobit si jak váhu, tak i rovnováhu podle vnějších okolností a podle svých vlastních preferencí.

S technologií STIGA Custom Weight Technology můžete snadno a rychle nastavit a přizpůsobit vyvážení a hmotnost prkna pomocí malých magnetických závaží o hmotnosti 3, 6 a 9 gramů, které snadno připevníte na vnitřní stranu ve spodní části držátka.

Když můžete upravit hmotnost prkna, můžete také ovládat energii. To znamená, že těžší prkno generuje při dané rychlosti větší sílu a kinetickou energii. To dává hráčům možnost změnit povahu prkna v závislosti na vašich individuálních preferencích, podle stylu soupeře nebo podle podmínek v hale. Zvolte například váhu 9 gramů při hraní ve velké aréně, kde má tendenci být vnímáno jako pomalé, nebo váhu 3 gramy při hře v malé hale, kde je hra rychlejší. STIGA CWT vám umožňuje začít ladit raketu pro konkrétní podmínky již během rozehrávky.

Rozsáhlý výzkum a několik studií v naší laboratoři a testovacím centru byly provedeny ve spolupráci s profesionálními hráči stolního tenisu, kteří zastupují STIGA.

Upravte si váhu podle svých osobních preferencí
V závislosti na tom, kde se nachází těžiště prkna, se hovoří o vysokém těžišti, nízkém těžišti nebo neutrálně vyváženém. Pokud je těžiště směrem k horní části prkna, nazývá se to vysoké těžiště - pokud je naopak dole, je to nízké těžiště. To, co různí hráči preferují, je vysoce individuální a závisí na jejich herním stylu, předchozích zkušenostech a váze potahu.

Hmotnost různých potahů se také liší, takže možnost upravit hmotnost prkna vám dává příležitost přizpůsobit se a najít pro vás perfektní rovnováhu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: