• 1 z 13
 

KOLOBĚŽKA KOSTKA RAPTOR MAX (G5)

Neohodnoceno
 

Přes překážky ke hvězdám (nebo alespoň k vysněnému cíli), vzhůru dolů, cestou necestou, polem nepolem... Vždy bez problému s modelem KOSTKA RAPTOR, terénní koloběžkou, která zhltne každou nerovnost jako malinu. Je to obávaná bestie, před kterou se třese každý vyčnívající kořen, každé zrnko prachu, každá blátivá kaluž, každý kus kamení.

0100000000038456

Dostupnost Na dotaz
Varianta
25 990 Kč
   
Značka KOSTKA
Kategorie Pro dospělé
 

Koloběžka terénní... I do extrémních podmínek

Přes překážky ke hvězdám (nebo alespoň k vysněnému cíli), vzhůru dolů, cestou necestou, polem nepolem... Vždy bez problému s modelem KOSTKA RAPTOR, terénní koloběžkou, která zhltne každou nerovnost jako malinu. Je to obávaná bestie, před kterou se třese každý vyčnívající kořen, každé zrnko prachu, každá blátivá kaluž, každý kus kamení.

Model KOSTKA RAPTOR se dokonale vyřádí na lesních cestách a je rovněž ztělesněním výborné sjezdové koloběžky. Tento bytelný stroj je parťák do nepohody, který se nezalekne žádných podmínek. Důkazem je i to, že jej lze využít jako výbornou koloběžku na sníh. Jízda na ní vám zkrátka pokaždé vžene do žil koňskou dávku adrenalinu.

Oproti modelu MONSTER disponuje RAPTOR lepší ovladatelností. Raptor je předurčen na sjezdy, tažení psem a adrenalin jak na zpevněném či nezpevněném povrchu. Vhodný také pro nižší postavy či juniorské mushery.

Hladký průjezd terénem zajistí monstrózní kola obutá do ultra-širokých čtyřpalcových fat pneumatik a díky nábojům Kostka HK 1532 DS s pevnou 12ti milimetrovou osou pro zvýšenou tuhost, proletíte z kopce střemhlav dolů jako dravec při lovu. Když budete chtít tohoto predátora zastavit, můžete se vždy plně spolehnout na nekompromisní hydraulické kotoučové brzdy Shimano 615. Pomyslnou třešničkou na dortu je unikátní zpevněný rám koloběžky, optimalizovaný pro ty nejdrsnější podmínky.

KOSTKA RAPTOR, koloběžka s terénními koly, je prostě nelítostný predátor, který si vždy rád nechá naservírovat pořádnou porci nerovností, s chutí si na ní smlsne a ještě bude vyžadovat nášup!

Základní specifikace

Délka
1680 mm
Výška
940 mm
Hmotnost
13,6 kg
Světlost nášlapu
100 - 125 mm
Délka nášlapu
420 mm
Velikost předního kola
20"
Velikost zadního kola
20"
Rozvor kol
1030 mm
Nosnost rámu
150 kg
Šířka řídítek
740 mm

Vybavení

Zátky
Plastové nereflexní
Brzdy
SHIMANO m615
Náboje
KOSTKA HK 1532 DS
Obutí
4" Fat
Ráfky
Wide
Představec
Force Basic 70 mm - 31,8 mm
Řídítka
Force MTB 740 mm - 31,8 mm
Vidlice
Pevná 20" - 150 mm
Ložiska (Náboje)
NTN Japan (Průmyslová)
Hlavové složení
KOSTKA HSK 2834
Madla
Gumová - pojistná
Paprsky
Nerezové
Duše
Autoventilek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: