• 1 z 11
 

Koloběžka KOSTKA RACER PRO (G5)

1 hodnocení
 

Sportovní koloběžka pro trénink i závodění.

0100000000031893

Dostupnost Na dotaz
Varianta
17 690 Kč
   
Značka KOSTKA
Kategorie Pro dospělé
 

Sportovní koloběžka pro trénink i závodění

Sportu zdar, silničnímu koloběhu zvláště! Sportovní koloběžka KOSTKA RACER PRO je skvělý parťák pro aktivní odpočinek a zároveň vaše vstupenka do světa závodění, protože geometrií vychází ze závodního carbonového modelu Racer CTi. Na silnici budete naplno těžit z její zvýšené tuhosti a pevnosti - ingrediencí, díky nimž to lze s grácií rozjet na plné pecky. Odraz za odrazem, metr po metru, rychlostí blesku, směr cílová páska a bedna vítězů.

Tato koloběžka 28”/24” je postavená nejen na velkých kolech, ale také na celé řadě inovací, které jí vlévají do žil cit pro dokonalou a ničím nelimitovanou jízdu. Tuhost koloběžky, snížený rám a světlá výška nášlapu, větší prostor pro odraz jezdce, vylepšená točivost a obratnost – to vše se přímo a nesmazatelně podepsalo na jízdních vlastnostech koloběžky KOSTKA RACER PRO. Jakmile tuto závodní koloběžku osedláte, její oslnivý charakter se navždy zapíše do vašeho srdce...

Ke zvýšenému jízdnímu pohodlí přispívá zúžený nášlap, jenž minimalizuje kontakt jezdce s koloběžkou. Kola koloběžky jsou vyvinuta speciálně pro koloběh, disponují vysokou tuhostí a díky jejich nízkému valivému odporu, který vychází ze závodních plášťů Schwalbe Durano, budete při odrazu bojovat maximálně s protivětrem a svou vlastní výdrží. Speciálně pro účely sportovního koloběhu jsou vyráběny i náboje Kostka HK 1020RH/HK 6520RH na průmyslových ložiscích.

Ne vždy je možné zabránit kolizi koloběžky s terénními nerovnostmi, proto jsme spodní stranu nášlapu vybavili speciálními sváry a výztuhou. Tyto prvky chrání samotný rám, výrazným způsobem prodlužují jeho životnost a zároveň mu dodávají zvýšenou tuhost.

Na závěr je tu ještě jedna neméně důležitá vychytávka – spolehlivé brzdy Shimano 105, jejichž vysokou účinnost zajišťují i přesně obráběné boční plochy odolných dvoustěnných ráfků Remerx Alcyon.

KOSTKA RACER PRO, silniční koloběžka pro dospělé, je prostě do posledního detailu vypiplaný stroj, předurčený k rychlé sportovní jízdě, s ambicemi vyhrávat.

Základní specifikace

Výška 940 mm
Délka 1800 mm
Hmotnost 7,7 kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 28"
Velikost zadního kola 24"
Světlost nášlapu 40 mm
Délka nášlapu 370 mm (420 mm)
Rozvor kol 1170 mm
Šířka řidítek 500 mm

 

Vybavení

Brzdy Shimano 105
Náboje KOSTKA HK 1020 RH / HK 6520 RH
Obutí Schwalbe Durano
Ráfky Dvoustěnné - ALCYON
Představec Force Teamlight 130
Řídítka KOSTKA FBH Racer ergo
Vidlice Silniční - hliníková
Ložiska (Náboje) Polokeramická
Hlavové složení A-Head
Madla Omotávka
Paprsky Nerezové
Duše Velo ventilek
Zátky Plastové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: